Polityka ochrony prywatności

W pełni respektujemy prawo użytkowników serwisu CAllAN Szkoła Języka Angielskiego (www.callan.krakow.pl) do ochrony prywatności.

Żadne z informacji uzyskiwanych o użytkownikach serwisu internetowego CAllAN Szkoła Języka Angielskiego nie są udostępniane osobom trzecim.

Wszystkie dane o użytkownikach serwisu przechowywane są z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

Źródła informacji

Serwis zbiera o informacje o użytkownikach z następujących źródeł:

  1. Formularz zapisów na kursy dla początkujących – wypełniany i przesyłany przez osoby zainteresowane szybką rezerwacją miejsca w grupach dla początkujących. Formularz zawiera dane niezbędne do skontaktowania się z internautą i potwierdzenia rezerwacji.
  2. Formularz zapisów na test kwalifikacyjny – wypełniany i przesyłany przez osoby zainteresowane uczestniczeniem w kursach dla zaawansowanych. Formularz zawiera dane niezbędne do ustalenia dogodnego dla Studenta terminu wypełnienia testu kwalifikacyjnego.
  3. Teachers vacancy and recruitment information – wypełniany przez osoby zainteresowane pracą jako nauczyciele w CAllAN Szkoła Języka Angielskiego. Dane w nim zawarte są niezbędne do przeprowadzenia właściwego procesu rekrutacji.
  4. Korespondencja elektroniczna (e-mail) – dane osobowe i adres e-mail wykorzystywane są wyłącznie do prowadzenia korespondencji.
  5. Logi systemowe – dane, jakie przekazuje serwerowi komputer użytkownika przy każdej wizycie na stronach serwisu. Dane te zawierają różne informacje, m.in. adres IP internauty, na podstawie którego można ustalić, skąd nastąpiło połączenie. Informacje te są wykorzystywane w celach statystycznych i technicznych, związanych z administracją serwisem internetowym CAllAN Szkoła Języka Angielskiego.

Cookies

Serwis nie korzysta z tzw. cookies (‘ciasteczek’), tzn. plików zapisywanych na komputerze internauty.

Odsyłacze do innych serwisów

Serwis zawiera odsyłacze do innych stron w Internecie; wybranie tych odnośników spowoduje przejście na inne strony internetowe. Sugerujemy zapoznanie się z zasadami polityki ochrony prywatności na tych stronach, ponieważ mogą one być inna niż w naszym serwisie. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ochronę Państwa danych na stronach, do których odsyłacze zamieściliśmy w naszym serwisie.

Zmiany w polityce ochrony prywatności

CAllAN Szkoła Języka Angielskiego będzie informowała na tej stronie o wszelkich zmianach w polityce ochrony prywatności, które mogą wyniknąć ze zmian w polskim prawie, rozwoju technologii internetowych oraz na skutek rozwoju samego serwisu internetowego.

CAllAN Szkoła Języka Angielskiego zastrzega sobie prawo do wykorzystywania lub ujawniania informacji nt. użytkowników serwisu wymaganych z mocy przepisów prawa (nakazów sądowych).

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat ochrony prywatności prosimy kontaktować się z właścicielem serwisu.