Lekcje indywidualne

<---powrót

Nauczyciel i jeden lub dwóch słuchaczy

Lekcje indywidualne odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 - 19.30 oraz w soboty 9.30 - 12.30.

Język angielski

Lekcje prowadzone są Metodą Callana, która główny nacisk kładzie na umiejętności porozumiewania się w języku angielskim.

Pod kierunkiem wykwalifikowanego Native Speakera słuchacz uczy się poprawnie wymawiać słowa i zwroty już od pierwszych zajęć.

Lektor poprawia nawet najmniejsze błędy gramatyczne i stylistyczne. Lekcja indywidualna pozwala jeszcze szybciej opanować bogaty zasób słownictwa, a także pozostałe umiejętności językowe: czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu.

Zachęcamy do zapoznania się z referencjami firm i osób indywidualnych, dla których nasza Szkoła prowadziła szkolenia językowe z języka angielskiego.

Język niemiecki

W naszej Szkole uczymy języka niemieckiego w nowoczesny sposób tj. metodą bezpośrednią.

Pozwala ona na szybsze przyswojenie wiedzy i pozbycie się barier, które towarzyszą nauce języka metodami tradycyjnymi. Metoda ta podobna jest do Metody Callana. Metoda bezpośrednia zachowuje naturalne 4 etapy, których prawidłowa kolejność ma ogromne znaczenie w nauce języka obcego. A zatem student najpierw słyszy nowe słowo, gdy wymawia je lektor, powtarza je, a potem sam używa je w zdaniu odpowiadając na pytanie lektora. Następnie poznaje jego pisownię podczas czytania, aż w końcu uczy się je pisać w czasie dyktand. Materiał każdej lekcji jest wielokrotnie powtarzany, a German Native Speaker, z którym odbywają się zajęcia, gwarantuje, że studenci od pierwszej lekcji uczą się mówić poprawnie i z dobrym akcentem.